یونیتی 2018 در مسیر شکوه؛ در بخش اول این مقاله به بررسی بخش رندرینگ این نسخه میپردازیم و ...

یونیتی 2018 در مسیر شکوه؛ در بخش اول این مقاله به بررسی بخش رندرینگ این نسخه میپردازیم و ...

کد :3

تعداد مشاهده:153

تاریخ:1397/9/14

سلام

من محمد ذاکری از استودیو ساوا هستم و قصد دارم مقاله تخصصی در مورد یونیتی 2018 و پیشرفتها و امکانات جدید این نسخه را معرفی کنم و همچنین یک قیاس با نسخه بسیار عمومی 5 هم داشته باشم. توجه کنید که این یک بررسی برای امکانات کلیدی جدید هست و در خانواده 2018 امکانات بسیار زیادی به این انجین اضافی شده است. دوستان عزیزم برای خواندن کامل این مقاله فقط چند ثانیه وقت گذاشته و در سایت بصورت صد در صد رایگان عضو شوید تاکلیه امکانات سایت ما برای شما فعال گردد. برای این منظور از دکمه ورود در بالای صفحه و یا آیکن کاربر در پایین صفحه استفاده نمایید.

 

بعد از انتشار آخرین نسخه خانواده یونیتی 5، سیستم نامگذاری یونیتی تغییر کرد و اسمها براساس سالها انتخاب شدند. دلیل این امر کنار گذاشته شدن سیستم انتشار سابق یعنی انتشار نسخه های بزرگ و پر تغییر بودند و یونیتی تکنولوژی بجای نسخه های بزرگ، نسخه های جدیدتر و بروز شده کمتری را در هر دو تا سه ماه ارائه میکند؛ این امر باعث افزوده شدن امکانات بسیار بیشتری به یونیتی و همچنین هدایت بروزرسانی بر اساس نظرات کاربران شد و تحولی شگرف در انجین یونیتی ایجاد کرد. در این مقاله قصد داریم تحلیلی بر نسخه 2018 یونیتی داشته باشیم؛ طبیعی است نسخه 2017 را چشم پوشی میکنیم و بررسی را بصورت کامل روی نسخه 2018 انجام خواهیم داد.

 

فقط کاربران میتوانند این بخش را مشاهده نمایند. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید!

خوب در بخش اول این مقاله با امکانات جدید بخش رندرینگ یونیتی آشنا شدیم و دیدیم چرا نسخه 2018 یک نقطه عطف در یونیتی است و به همین دلیل قصد داریم در مقالات آینده بخشهای دیگر این انجین را بخش به بخش معرفی کنیم. دوستانتان را به اینجا دعوت کرده و همه را در خواندن این مقالات سهیم کنید. نظرات و پیشنهادات و همچین انتقاداتتان را حتما مطرح کنید. در روزهای آینده بخشهای دیگر یونیتی 2018 را بطور دقیق بررسی خواهیم کرد.

 

دیدگاه ها:


دیدگاهتان را بنویسید:
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه شما:
*
*
*